Rejestracja

Zgłoszenie uczestnictwa na konferencji FLOTOWE TRENDY 2020 ON-LINE

 

UWAGA: Udział w KONFERENCJI jest BEZPŁATNY dla osób uczestniczących w procesach decyzyjnych, zakupowych, zarządczych oraz sprzedażowych  w obszarze flot samochodowych. Zgłoszenia bezplatnego uczestnictwa przyjmujemy do dnia 29 maja 2020 r.

MIEJSCE: Wirtualna platforma konferencyjno-targowa - dostęp ON-LINE do platformy zostanie aktywowany w dniu 15 czerwca 2020 - wcześniej uczestnicy otrzymają link dostępowy. 

 

NIE CZEKAJ - ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ TERAZ!

Dane uczestnika
Jeżeli chcesz zarejestrować kolejnego uczestnika skorzystaj z przycisku obok i zarejestruj kilku uczestników w jednym zgłoszeniu.
Dane firmy
Zabezpieczenie przed robotami
  Wymagane pola
Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest PTL Media Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Patriotów 309, 04-767 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji szkolenia/konferencji, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany/aktualizacji, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w zakładce Ochrona danych osobowych na www.euroflota.pl Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas zgodnie z przepisami prawa, w celu realizacji szkolenia/konferencji, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu określonym w jej treści. Ponadto, przysługuje nam prawo przetwarzaniaTwoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w zakładce Ochrona danych osobowych na www.euroflota.pl, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). W przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem pod adresem: odo@euroflota.pl lub „ODO” PTL Media Sp. z o.o. ul. Patriotów 309 04-767 Warszawa